Logo Budisavskog noćnog turnira u malom fudbalu

Pregled timova turnira

Spisak svih učesnika ovogodišnjeg turnira

Broj prijavljenih ekipa: 34

NS ENTERIJER
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Zlatko Čadevski
PUT-INVEST
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Nebojša Čović
REKREATIVCI
Mesto:
Budisava
Kapiten:
Obrad Tepić
KOMARNICI VIDOVIĆ
Mesto:
Šajkaš
Kapiten:
Dušan Nikolić
LEVA TUBORG DESNA HAJNEKEN
Mesto:
Mošorin
Kapiten:
Božo Lišić
PLAVI ORKESTAR
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Dušuan Sikirić
ETNO RESTORAN LETIĆ
Mesto:
Đurđevo
Kapiten:
Dejan Letić
TVOJA MAMA
Mesto:
Kać
Kapiten:
Aleksa Đurić
BUDA HEM
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Jovan Tomić
MLAĐI KAĆANI
Mesto:
Kać
Kapiten:
Aleksa Janjin
VREKIĆ PLAST
Mesto:
Budisava
Kapiten:
Dragan Miladinović
ZAVIČAJNO UDRUŽENJE JANJANA
Mesto:
Budisava
Kapiten:
Velibor Mitrić
KAFANA KOD ČIKA ŽIKE
Mesto:
Kać
Kapiten:
Marko Kondić
KARABINIJERI
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Stefan Malešević
SUHOMESNATI PROIZVODI ŠOVLJANSKI SUSEK
Mesto:
Susek
Kapiten:
Đorđe Šovljanski
VULKAN KAĆ
Mesto:
Kać
Kapiten:
Radoslav Grozdić
PLAVI 9
Mesto:
Kovilj
Kapiten:
David Horvat
GARDEN NS
Mesto:
Kovilj
Kapiten:
Janika Benović
MIĆKO TREND
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Milenko Ristić
FASADA ĐURĐEVO
Mesto:
Đurđevo
Kapiten:
Dragan Trivunović
ŠUCA PREVOZ
Mesto:
Rakovac
Kapiten:
Jovan Maričić
RTV
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Stefan Gligorijević
PIZZERIA GAMA
Mesto:
Budisava
Kapiten:
Predrag Paćuk
RALE PROM BRAVARSKA RADIONICA
Mesto:
Mošorin
Kapiten:
Nemanja Pavlović
LIŠIĆ ELEKTRO MOŠORIN
Mesto:
Mošorin
Kapiten:
Aleksandar Lišić
ENTERIJER MILOJEVIĆ
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Zdravko Milojević
FK DINAMO BUDISAVA
Mesto:
Budisava
Kapiten:
Aleksandar Cvetković
RANČ VEZILIĆ
Mesto:
Žabalj
Kapiten:
Goran Popadić
SB ELEKTRIK SISTEMI
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Ognjen Suknović
SOKOLOVI
Mesto:
Budisava
Kapiten:
Saša Pintek
DOO AGROHEMIJA KOVILJ
Mesto:
Kovilj
Kapiten:
Miroslav Pavkov
MUNGOSI
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Milan Krajčinović
BRZI KAO HAKIMI
Mesto:
Novi Sad
Kapiten:
Strahinja Vještica
AUTO ARIS 021
Mesto:
Kovilj
Kapiten:
Milan Mićin